Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Skuteczna ochrona antykorozyjna!

8 Marca 2013
Zabezpieczenie powierzchni przed korozją ma istotny wpływ na trwałość oraz estetykę stalowych i żeliwnych elementów, użytkowanych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Skuteczną ochronę zapewnia wykorzystanie podkładu antykorozyjnego Śnieżka Urekor S, dostępnego teraz w nowym opakowaniu.

Nadchodząca wiosna to dobry czas na renowację stalowych i żeliwnych konstrukcji wokół naszego domu – ogrodzeń, bram czy też elementów mebli ogrodowych. Po okresie zimowym ich powierzchnia wymaga odświeżenia i skutecznego zabezpieczenia, a najlepszym na to sposobem jest wykorzystanie specjalistycznych produktów ochronnych dedykowanych do wyrobów z metalu. Takim rozwiązaniem jest podkład antykorozyjny Śnieżka Urekor S, pozwalający na uzyskanie szybkoschnących, elastycznych powłok o matowym wyglądzie, które powinny być następnie pokrywane farbami nawierzchniowymi.
Podkład antykorozyjny Śnieżka Urekor S dostępny jest teraz w nowym, atrakcyjnym opakowaniu, wyraźnie eksponującym przeznaczenie i główne zalety produktu: podwyższenie trwałości warstwy nawierzchniowej, szybkie wysychanie oraz doskonałą przyczepność do podłoża. Dzięki tym właściwościom farby, zabezpieczone nią powierzchnie będą skutecznie chronione przed korozją i zachowają swoją trwałość oraz estetykę przez długi czas. Wspólna praca przy renowacji przydomowego ogrodzenia może być dobrą zabawą dla całej rodziny – nie pozostaje zatem nic innego jak zakasać rękawy i zabrać się do malowania!

www.sniezka.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 2150 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 8 Marca 2013

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u