Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Steruj kosiarką za pomocą iPhone!

18 Lipca 2011
40% konsumentów na świecie nie ma czasu, aby zadbać o swój ogród1, co wiąże się z rosnącą popularnością automatycznych kosiarek. Dla ich właścicieli przygotowano kolejne udogodnienie - aplikację na iPhone przeznaczoną do zdalnego sterowania kosiarką Husqvarna Automower®. Dostępna jest ona za darmo w internetowym sklepie App Store.

Za pomocą nowej aplikacji można kosić trawę, nawet będąc poza domem! Każda automatyczna kosiarka Husqvarna Automower®, wyposażona w Jednostkę Komunikacyjną GPS, może być zdalnie włączona i wyłączona, a jej ruchy można śledzić poprzez wyświetlacz iPhone. Aplikacja posiada także pomocne materiały i wskazówki takie, jak: filmy instalacyjne, przewodnik kupującego oraz zestaw najczęściej zadawanych pytań.

-Wszyscy chcemy mieć dobrze utrzymany trawnik, ale tylko nieliczni mogą poświęcić na jego pielęgnacje odpowiednią ilość czasu. Z pomocą automatycznej kosiarki Automower® życie właścicieli ogrodów staje się łatwiejsze. Dzięki aplikacji iPhone przenosimy ogrodnictwo w zupełnie nowy wymiar. Teraz utrzymanie trawnika w idealnym stanie jest łatwe, jak odbieranie telefonu – powiedział pan Jerzy Banaszczyk, ekspert firmy Husqvarna.

Jednostka Komunikacyjna GPS jest dostępna dla większości wersji kosiarek Automower®, a od 2011 roku jest standardem w modelu 260 ACX. Akcesorium GPS umożliwia także namierzenie złodzieja, w wypadku kradzieży kosiarki, a także powiadomienie alarmowe SMS.

Husqvarna Automower® to pierwsze na świecie w pełni zautomatyzowane, inteligentne kosiarki. Zostały tak skonstruowane, aby realizować koszenie niezależnie od kształtu trawnika, obecności przeszkód (takich jak: rośliny, mała architektura ogrodowa itp.), ukształtowania terenu czy pogody. Zastosowane rozwiązania techniczne spowodowały, że kosiarki te są: ekonomiczne, ciche, bezpieczne w użytkowaniu oraz lekkie i o niewielkich rozmiarach.

www.husqvarna.com.Galeria:
powrót


Odwiedzono: 3644 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 18 Lipca 2011

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u