Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Trwały dach dzięki rozwiązaniom systemowym

30 Maja 2014
Dach to nie tylko dachówki, ale także szereg innych elementów, często niesłusznie pomijanych i traktowanych nieco po macoszemu. Jedynie kompleksowe rozwiązania zapewnią trwałość i wytrzymałość przegrody dachowej przez lata.

Na co w pierwszej kolejności zwraca się uwagę zlecając wykonanie pokrycia dachu? Przede wszystkim na kształt i kolor dachówki. Wprawdzie pod względem estetyki, są to elementy bardzo ważne, niemniej nie one decydują o skuteczności rozwiązań. Można zobrazować to porównując dach do zegara. Składa się on z wielu części. Jeśli jedna z nich jest wadliwa, to mechanizm ulegnie usterce. Podobnie dach. Zintegrowane rozwiązania przy profesjonalnym montażu pozwalają na uniknięcie przykrych niespodzianek w postaci mostków termicznych, zawilgoceń, czy zbytniego nagrzewania się poddasza.

Dachówka to nie wszystko

Na system dachowy oprócz dachówek składają się elementy wykończeniowe, jak dachówki szczytowe, wentylacyjne, gąsiory, kosze, obróbka komina czy systemy przeciwśniegowe – mówi Przemysław Spych, doradca techniczny marki BRAAS. Wszystkie te elementy zapewniają poprawne funkcjonowanie dachu, tym samym wpływają na jego żywotność – dodaje.

Oprócz dachówek ceramicznych i betonowych oraz licznych akcesoriów, w ofercie BRAAS inwestorzy znajdą elementy do wentylacji pokrycia dachowego, system komunikacji dachowej, izolacje nakrokwiowe, system solarny do podgrzewania wody czy ogniwa fotowoltaiczne do produkcji prądu. Co ważne, wszystkie elementy kompletnego systemu dachowego są do siebie dopasowane nie tylko pod względem estetycznym, ale i technicznym. Dzięki temu zyskujemy pewność, że dach będzie nam służyć przez lata. O czym należy pamiętać przy budowie dachu dowiesz się oglądając poniższy film.

WIDEO: http://bit.do/mocF

www.monier.plZobacz prezentację Monier BRAAS
Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1701 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 30 Maja 2014

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u