Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Wysmakowana biel sufitów i ścian dzięki głęboko matowej farbie Śnieżka Super Matt

13 Października 2014
W nowoczesnych wnętrzach duże przeszklenia, zapewniające dopływ naturalnego światła, z powodzeniem łączą się z jasnymi kolorami. Wśród zastosowanych na ścianach i sufitach barw króluje biel – rozświetlająca pomieszczenia i wprowadzająca do nich wrażenie czystości. Idealną, białą powierzchnię uzyskamy dzięki zastosowaniu nowej, głęboko matowej farby Śnieżka Super Matt.

Biel jest zawsze w modzie. To kolor, który optycznie powiększa przestrzeń i pozwala na wykreowanie jasnych, przestronnych wnętrz. Subtelna gra słonecznego światła na gładkich, białych ścianach rozświetla całe pomieszczenie i pozwala na wydobycie piękna znajdujących się w nim elementów wystroju. Z myślą o wszystkich, którzy śledzą najnowsze kolorystyczne trendy i pragną modnie oraz funkcjonalnie urządzić swój dom, Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA przygotowała nową głęboko matową  farbę – Śnieżka Super Matt, polecaną do malowania dużych powierzchni.

Niezależnie od kąta padania światła, farba tworzy na pomalowanych nią ścianach i sufitach głęboko matową, jednolitą powierzchnię. Jest to zasługa unikatowej kompozycji najwyższej jakości wypełniaczy, bieli i polimerowego spoiwa. Głęboko matowe wymalowanie redukuje ryzyko powstawania refleksów świetlnych. Dzięki temu, nowy produkt skutecznie niweluje nierówności podłoża. Pozwala również maskować drobne błędy malarskie, tworząc w efekcie atrakcyjne wizualnie, gładkie powierzchnie. Efekt ten dodatkowo wzmacnia bardzo dobra rozlewność farby. Wyrób wyróżnia także atrakcyjna cena. Cechy te sprawiają, że Śnieżka Super Matt jest niezastąpiona przy dekoracji sufitów oraz dużych, dobrze doświetlonych powierzchni.

Farbę można stosować m.in. na podłożach z tynków wapiennych i cementowo-wapiennych, gipsowych, drewnianych i drewnopochodnych oraz z cegły, kamienia i płyt gipsowo-kartonowych. Śnieżka Super Matt zapewnia doskonałe krycie, nie chlapie odczas pracy i jest bardzo wydajna – jednym litrem pomalujemy do 13 m² ścian lub sufitów. Nowy produkt pozwala na uzyskanie doskonałego efektu końcowego w przystępnej cenie.

www.sniezka.plGaleria:

powrót


Odwiedzono: 2087 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 13 Października 2014

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u