Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Wzbierająca fala nowoczesnych pokryć dachowych

22 Października 2014
Z punktu widzenia inwestora trzy cechy dachówki można uznać za najważniejsze. Są to trwałość, odporność na warunki atmosferyczne, a także estetyczny wygląd. Wszystkie z wymienionych cech to atrybuty betonowej dachówki Bałtyckiej BRAAS.

Beton, który niegdyś kojarzył się z tańszym zamiennikiem gliny, cieszy się obecnie dużą popularnością. Jest szeroko stosowany  w budownictwie nowoczesnym. Wzrost zainteresowania tym materiałem nie powinien jednak dziwić. Jest on bardzo wytrzymały, a estetycznie nie ustępuje pola ceramice. Dodatkowo przy produkcji dachówek betonowych zużywa się o około70% mniej energii niż w przypadku dachówek ceramicznych.

Betonowa dachówka Bałtycka, oprócz wyjątkowej trwałości, odznacza się wyjątkową estetyką. Jej asymetryczna fala wprowadza ciekawą grę świateł na połaci. Intensywny, żywy kolor oraz widoczny na powierzchni delikatny połysk są wynikiem zastosowania podczas produkcji innowacyjnej technologii CISAR.

Dachówka Bałtycka składa się z trzech warstw. Na betonową i bardzo trwałą warstwę nośną nałożona jest warstwa wygładzająca. Następnie dachówka pokrywana jest warstwą uszlachetniającą. Dzięki technologii CISAR Bałtycka BRAAS łączy w sobie trzy najważniejsze cechy doskonałej dachówki: wytrzymałość, gładkość powierzchni i estetykę.

Dachówka Bałtycka objęta jest promocją Dachobranie 2014. O rabaty należy pytać w punktach handlowych.

www.monier.plZobacz prezentację Monier BRAASGaleria:
powrót


Odwiedzono: 1579 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 22 Października 2014

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u