Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 169 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 11 Maja 2021

Podziel się    

Zamiana na stanowisku Dyrektora Zarządzającego Uponor w Polsce

11 Maja 2021
Na stanowisko Dyrektora Zarządzającego i Członka Zarządu Uponor Sp. z o.o. została powołana Anna Cupriak. Nową rolę w firmie obejmie od maja br. 
 
 

Anna Cupriak jest związana z firmą Uponor od 2017 roku. Dotychczas pełniła rolę Kontrolera Biznesowego, a jej profesjonalizm i zaangażowanie przełożyły się na imponujące wyniki. Wcześniej, przez 10 lat pracowała dla spółki z branży energetycznej, gdzie obejmowała funkcje finansowo-controllingowe, odpowiadając za wsparcie rozwoju biznesu. 
 
Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej (Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw), jak również prestiżowego Instytutu Rachunkowości Zarządczej CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) – największej na świecie organizacji odpowiadającej za rozwój profesjonalistów z zakresu rachunkowości zarządczej. Uzyskała tam tytuły CGMA (Chartered Global Management Accountant) oraz ACMA (Associate of CIMA).
 
Swoim współpracownikom dała się poznać jako profesjonalna i konkretna osoba. - Kluczem do sukcesu jest otwarty umysł i inicjatywa. Wierzę, że dzięki nim można osiągać wspaniałe rzeczy. Nie tylko w biznesie – mówi Anna Cupriak. 
 
Nowa Dyrektor Zarządzająca zastąpi Jacka A. Dobrowolskiego, który w kwietniu został powołany na stanowisko Wiceprezesa ds. Sprzedaży i Marketingu Europy Wschodniej (VP Sales & Marketing East Europe). Oba awanse to element zmian organizacyjnych - zarówno w strukturach europejskich, jak i lokalnych. Ich celem jest umocnienie pozycji Uponor na rynku oraz jeszcze bardziej efektywna współpraca z Partnerami.
 
Więcej na: www.uponor.pl/pl-pl

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u