Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Zobacz, w czym domowi "do twarzy"

4 Grudnia 2014
Jaki kolor dachówki i elewacji wybrać, by nasz dom wyglądał jak marzenie? Czy zdecydować się na tradycyjne odcienie? Czy może zaryzykować i postawić na mocniejsze barwy? A także z jakiej dachówki zrobić dach, by wszystko do siebie pasowało? Na te pytanie pomoże Ci odpowiedzieć aplikacja „Dachowy stylista”, dostępna bezpłatnie w serwisie dla budujących www.superdekarz.pl.

Rodzaj i kolor dachówki oraz odcień elewacji wybieramy na lata. Choć decydując się na określony projekt wiemy, co się nam generalnie podoba, jednak sporo wątpliwości nachodzi nas w momencie decydowania o estetyce domu.

- Niestety wiele razy zdarzało się, że inwestor po założeniu dachówki nie był do końca zadowolony z koloru, jaki wybrał. Przyznał, że wcześniej tego nie przemyślał. Kupił „na gorąco” materiał i kontynuował budowę – przyznaje SuperDekarz Wojciech Gruszczyński, właściciel firmy PHU Wojtpol z Ostrowca Świętokrzyskiego. – To wielka szkoda. Tym bardziej, że to spore wydatki, więc warto chwilę dłużej się zastanowić, w jakim stylu i w jakim kolorze chcemy mieć dachówki, i czy np. będą pasować do wymarzonego koloru elewacji? Tu wszystko powinno współgrać – dodaje SuperDekarz.

Sporym ułatwieniem jest aplikacja „Dachowy stylista”, dostępna na portalu dla budujących domy oraz dekarzy www.superdekarz.pl. To bardzo proste narzędzie pozwala na dobór dachówki z oferty marki Braas oraz połączenie jej z określonym kolorem elewacji. A wszystko to na bazie najpopularniejszych projektów domów, wybieranych przez kupujących w serwisie www.extradom.pl.

Polacy powoli nabierają odwagi kreując swój dom. Coraz częściej chcą się wyróżnić od sąsiadujących budynków np. ciekawym połączeniem elementów wykończeniowych, kolorem i rodzajem pokrycia dachu, czy kolorystyką elewacji. A że są to „kosztogenne” decyzje, bywa, że rezygnują z nich w obawie, że ostateczny efekt nie będzie jednak zadowalający lub okaże się zbyt ekstrawagancki. A szkoda, bo dziś możliwości jest naprawdę wiele, a aplikacje takie jak „Dachowy stylista” ułatwiają inwestorom podejmowanie decyzji i dają masę zabawy! – mówi Katarzyna Giel, Dyrektor Zarządzająca Extradom.pl.

Nie da się też ukryć, że wybór kolorów ścian i typu zadaszenia własnego „M”, to jedna z najciekawszych i najprzyjemniejszych decyzji, jakie podejmujemy w życiu. Tym bardziej, że w tym przypadku ich rezultaty są widoczne dla wszystkich. Cieszą oko nie tylko samych mieszkańców, ale i sąsiadów. Stanowią też o charakterze budynku oraz jego właścicieli.

Stwórz swój wymarzony dom na www.superdekarz.pl/dobierz-kolor-dachu


Zobacz prezentację Monier BRAASGaleria:


powrót


Odwiedzono: 2604 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 4 Grudnia 2014

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u