Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Żywopłot na medal - jakich narzędzi użyć?

6 Lipca 2015
Żywopłot może służyć jako wiecznie zielone ogrodzenie, które będzie zarówno dekoracją jak i ochroną przed hałasem czy zanieczyszczeniami. Aby jednak mógł spełniać swoje funkcje oraz zachwycać wyglądem należy o niego dbać, a więc regularnie przycinać we właściwy sposób i robić to narzędziami przeznaczonymi do tego typu prac.

>> Przeczytaj, jak pielęgnować żywopłot?

Jakich narzędzi użyć?


Wybór odpowiednich narzędzi ma znaczący wpływ na precyzję i szybkość przycinania żywopłotów. „Narzędzia do pielęgnacji żywopłotu powinny być przede wszystkim odpowiednio ostre i czyste. Dzięki temu unikniemy szarpanych ran, które mogą być przyczyną chorób grzybowych atakujących rośliny żywopłotowe. Aby nasz sprzęt był zawsze sprawny, co roku powinniśmy przeprowadzać posezonową konserwację, która polega na dokładnym oczyszczeniu i naostrzeniu narzędzi ogrodowych. Osobom, którym zależy na jakości i wydajności pracy proponuję spalinowe nożyce do żywopłotu firmy Husqvarna. Silnik i rozrusznik został skonstruowany w taki sposób, aby maszynę można było uruchomić łatwo i szybko. W wybranych modelach zostały zastosowane także amortyzatory LowVib®, które skutecznie pochłaniają drgania maszyny, dzięki czemu praca urządzeniem jest bardziej komfortowa i wydajna. ” - powiedział Jerzy Banaszczyk, ekspert firmy Husqvarna.

Oprócz linii wydajnych nożyc spalinowych, firma Husqvarna posiada także nowoczesne nożyce zasilane akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 36 V. Akumulator pasuje do wszystkich urządzeń bateryjnych firmy Husqvarna, dzięki czemu istnieje możliwość przekładania go z jednego urządzenia do innego. Akumulatorowe nożyce do cięcia żywopłotu są niezwykle ciche i nie emitują szkodliwych spalin. Uchwyty umieszczone są blisko środka ciężkości maszyny, przez co jest odpowiednio wyważona. Dzięki tej i innym cechom konstrukcji urządzenia praca nim jest wygodna i efektywna.

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu Husqvarna 536LiHD60X
Husqvarna 536LiHD60X to lekkie, ciche i zasilane akumulatorem nożyce do żywopłotu. Innowacyjny silnik i nowy mocny akumulator pozwalają zmaksymalizować czas pracy. Regulowany tylny uchwyt ułatwia cięcie boków i wierzchołków żywopłotów.

Spalinowe nożyce do żywopłotu Husqvarna 122HD60
Model Husqvarna 122HD60 to ciche i lekkie nożyce do żywopłotu przeznaczone do użytku własnego. Zawierają  rozwiązania ułatwiające pracę takie jak: Smart Start®, wkładki amortyzujące LoxVib® i regulowany tylny uchwyt.

>> Przeczytaj, jak pielęgnować żywopłot?


Wiecej informacji znajdziesz na www.husqvarna.plGaleria:
powrót


Odwiedzono: 3087 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 6 Lipca 2015

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u